Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A4 cu 2 rânduri sertare, HxLxl: 1285x775x630 mm, neagră RAL9005


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru RAL9005 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 2 buc. |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 1285 mm |
| lățime | 775 mm |







