Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A4, 3 zweibahninge sertare, HxLxl: 1000x775x630 mm, gri RAL7035


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 2 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 1000 mm |
| lățime | 775 mm |









