Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A4, 2 sertare, HxLxl: 715x415x630 mm, albastru RAL5010


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| format | A4 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 630 mm |
| înălțime | 715 mm |
| lățime | 415 mm |







