Dulap vestiar din oțel inoxidabil - dulap garderobă cu compartimente, 2 x 400 mm, cu picioare, încuietoare cilindrică cu blocare în 3 puncte


Descriere
- vestiare dulapuri din oțel inoxidabil pentru zone cu cerințe de igienă
- construcție sudată din oțel inoxidabil
- standard, închidere în trei puncte prin broască cilindrică
- echipare interioară - poliță pentru șepci, bară din plastic pentru umerașe și 3 cârlige reglabile pentru haine
Vestiare inoxidabile dulapuri inoxidabile pentru vestiare cu lățime usii unui compartiment 300 mm
Dulapurile vestiar inoxidabile dotate suplimentar fata de cele cu latimea usii compartimentului 300 mm cu un perete despărțitor separator interior, putând separa astfel îmbrăcămintea curată de cea murdară.
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | oțel inoxidabil ![]() |
| culoare ușă | oțel inoxidabil ![]() |
| material | oțel inoxidabil |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 490 mm |
| înălțime | 1940 mm |
| lăţime compartiment | 400 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |
fără TVA







