Dulap vestiar din oțel inoxidabil - dulap garderobă cu compartimente, 2 x 300 mm, cu picioare, încuietoare cilindrică cu blocare în 3 puncte


Descriere
- vestiare dulapuri din oțel inoxidabil pentru zone cu cerințe de igienă
- construcție sudată din oțel inoxidabil
- standard, închidere în trei puncte prin broască cilindrică
- echipare interioară - poliță pentru șepci, bară din plastic pentru umerașe și 3 cârlige reglabile pentru haine
Vestiare inoxidabile dulapuri inoxidabile pentru vestiare cu lățime usii unui compartiment 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | oțel inoxidabil ![]() |
| culoare ușă | oțel inoxidabil ![]() |
| material | oțel inoxidabil |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 490 mm |
| înălțime | 1940 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |
fără TVA








