Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A5, 10 sertare, HxLxl: 1250 x 560 x 600 mm, gri RAL7035/roșu RAL3000


Descriere
Cartoteci clasificator fiset metalic pentru dosare registre mape suspendate A5 și A6
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri RAL7035 / roșu RAL3020 ![]() |
| format | A5 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 10 buc. |
| capacitate portantă sertar | 15 kg |
| adâncime | 600 mm |
| înălțime | 1250 mm |
| lățime | 560 mm |











