Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A6, 12 sertare, HxLxl: 1250 x 438 x 600 mm, gri RAL7035


Descriere
Cartoteci clasificator fiset metalic pentru dosare registre mape suspendate A5 și A6
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | A6 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 12 buc. |
| capacitate portantă sertar | 15 kg |
| adâncime | 600 mm |
| înălțime | 1250 mm |
| lățime | 438 mm |











