Cartotecă - dulap arhivare registratură - cu 2 sertare, format A6, HxLxl: 187x438x600 mm, gri RAL7035



Descriere
- cartotecă fișet metalic registratură cu sertare cu șine telescopice și rulmenți, extragere completă și încuietoare centrală
- standard, fiecare sertar este echipat cu două separatoare metalice reglabile
- sertare cu șine telescopice și rulmenți, extragere completă, capacitatea de încărcare 15 kg
- varianta de culoare - corpul în gri deschis RAL 7035
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | A6 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 2 buc. |
| capacitate portantă sertar | 15 kg |
| adâncime | 600 mm |
| înălțime | 187 mm |
| lățime | 438 mm |





