Cartotecă - dulap arhivare registratură - pentru format A4 și FOLIO, 3 sertare, HxLxl: 1018x475x620 mm, maro RAL8017/bej RAL1015


Descriere
- pentru agățarea fișierelor în format DIN A4 sau a documentelor așezate liber
- construcție sudată din tablă de oțel și vopsită cu pulbere
- sertare cu șine telescopice cu role cu bile, cu extensie completă, capacitate de încărcare 30 kg
- încuietoare centrală și blocarea extragerii, care împiedică deschiderea simultană a mai multor sertare
- dosarele suspendate pot fi așezate pe o margine lungă a sertarului și pe o șină glisantă metalică (șina permite și utilizarea unor formate mai mari folio/foolscap 216 x 343 mm)
- dimensiunile documentelor depozitate liber nu trebuie să depășească dimensiunile interioare ale sertarului. (Înălțime × lățime × adâncime): 285 × 385 × 480 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | maro RAL8017 / bej RAL1015 ![]() |
| format | A4, folie |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 30 kg |
| adâncime | 620 mm |
| înălțime | 1018 mm |
| lățime | 475 mm |












