Cartotecă - dulap arhivare registratură - format A5, 20 sertare și dulap cu ușă tip rulou, HxLxl: 1350x1122x590mm, gri RAL7035


Descriere
- cartotecă fișet metalic registratură construcție din oțel, culoarea gri deschis RAL7035
- în partea superioară sunt 20 de sertare în format DIN A5 (orizontal), cu adâncimea interioară de 530 mm
- sertare cu șine telescopice și rulmenți, extragere completă, capacitatea de încărcare 40 kg
- potrivite pentru montarea separatoarelor transversale din tablă (câte 2 pe sertarla modelul de bază)
- încuietoare centrală pentru toate sertarele
- în partea de jos a dulapului există un spațiu de depozitare (înălţimea 350 mm) și ușă oblon pentru obiecte și documente mari
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | A5 |
| Numărul de benzi per sertar | 1 buc. |
| numărul de sertare | 20 buc. |
| capacitate portantă sertar | 40 kg |
| adâncime | 590 mm |
| înălțime | 1350 mm |
| lățime | 1122 mm |








