Dulap metalic registratură pentru stocare CD, 3 sertare, HxLxl:630x505x565 mm, gri RAL7035


Descriere
- dulap metalic registratură pentru stocare media tip CD și DVD
- construcție clasică de cartotecă cu sertare având extensie telescopică 100%
- încuietoare centrală și blocarea extragerii, care împiedică deschiderea simultană a mai multor sertare
- sertare cu cadre detașabile pentru CD-uri, 66 de CD-uri la fiecare sertar
Dimensiuni interne ale sertarului (Î×A): 155×505 mm
Numărul de CD-uri stocate: 3 rânduri × 22 × 3 sertare = 198 CD/DVD-uri
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis RAL7035 ![]() |
| format | CD, DVD |
| Numărul de benzi per sertar | 3 buc. |
| numărul de sertare | 3 buc. |
| capacitate portantă sertar | 50 kg |
| adâncime | 565 mm |
| înălțime | 630 mm |
| lățime | 505 mm |













