Dulap metalic pentru vestiar cu picioare, sudat, economie de spațiu, 3 x 250 mm, uși albastre RAL5012


Descriere
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar colective cu uși înguste
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar înguste cu picioare din tablă de calitate pliată și sudată. Vestiar metalic cu picioare înalte de 120 mm (din material cu grosimea de 1,5 mm). Vopsit cu pulbere, în combinaţie - corpul în gri deschis RAL 7035 și ușile în diferite culori. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Vestiate metalice cu echipare interioară a fiecărui compartiment - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe și 3 cârlige reglabile pentru haine.
Vestiare metalice cu profil de întărire în mijlocul ușii, pentru o mai bună stabilitate. Ramă pentru etichete 80 × 35 mm. Uși cu balamale interioare, unghi de deschidere circa 110°. Uși perforate - fante de aerisire în zona interioară și cea superioară a ușii. Închidere într-un punct, prin broască cilindrică, standard cu două chei.
Vestiar dulap cu 3 uși x 250 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu picioarele |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru deschis RAL5012 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1850 mm |
| lăţime compartiment | 250 mm |
| lăţimea totală | 750 mm |





