Dulap metalic pentru vestiar cu compartimente, sudat, 15 compartimente, lățime 900 mm, uși gri RAL7035


Descriere
Vestiare WEMO cu compartimente multiple (multi-compartiment) - dulapuri vestiar metalice pentru vestiare colective pentru haine și echimpanente de lucru sau sport cu mai multe compartimente pe o coloană, conctrucții compacte formate din una sau mai multe coloane, fiecare coloană putând avea două sau mai multe compartimente (cușete/celule) cu ușă cu închidere proprie.
Vestiare dulapuri metalice colective cu compartimente suprapuse în diferite variante constructive și coloristice.
Vestiare cu compartimente dulapuri metalice cu compartimente suprapuse pentru vestiare - construcție sudată din tablă pliată, de calitate, cu soclu înalt de 120 mm. Vopsit cu pulbere, în combinaţie - corpul în gri deschis RAL 7035 și ușile în diferite culori. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Spațiu interior neted, fără echipare. Pereți netezi, foarte ușor de curățat.
Ușile compartimentelor au balamalele în interior și unghiul de deschidere de 110°. Design elegant, fără elemente deranjante. Ramă pentru etichete 80 × 35 mm.
Închidere într-un punct, prin broască cilindrică, standard cu două chei.
Vestiare 3 coloane x 5 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 120 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 15 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 5 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1850 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 900 mm |





