Dulap metalic pentru vestiar cu compartimente, sudat, 6 compartimente, lățime 900 mm, uși gri RAL7035


Descriere
Vestiare WEMO cu compartimente multiple (multi-compartiment) - dulapuri vestiar metalice pentru vestiare colective pentru haine și echimpanente de lucru sau sport cu mai multe compartimente pe o coloană, conctrucții compacte formate din una sau mai multe coloane, fiecare coloană putând avea două sau mai multe compartimente (cușete/celule) cu ușă cu închidere proprie.
Vestiare dulapuri metalice colective cu compartimente suprapuse în diferite variante constructive și coloristice.
Vestiare cu compartimente dulapuri metalice cu compartimente suprapuse pentru vestiare. Construcție sudată din tablă pliată, de calitate, cu soclu înalt de 120 mm. Vopsit cu pulbere, în combinaţie - corpul în gri deschis RAL 7035 și ușile în diferite culori. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă. Dulapuri vestiar cu compartimente suprapuse pot avea 2, 3, 4 sau 5 compatimente pe o coloana si 2, 3 sau 4 coloane. Astfel produsul dulap vestiar cu compartimente poate avea in total 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16 sau 20 compartimente
Profil de întărire în mijlocul ușii, pentru o mai bună stabilitate. Ramă pentru etichete 80 × 35 mm. Uși cu balamale exterioare, unghi de deschidere 180°. Uși perforate - fante de aerisire în zona interioară și cea superioară a ușii. Închidere într-un punct, prin broască cilindrică, standard cu două chei.
Vestiare 3 coloane x 2 compartimente
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 120 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | gri deschis RAL7035 ![]() |
| material | oțel |
| Număr compartimente | 6 buc. |
| număr compartimente (vertical) | 2 buc. |
| număr de compartimente | 3 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1850 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 900 mm |





