Dulap metalic pentru vestiar, sudat, 2 x 300 mm, uși verzi RAL6024, cu soclu tip bancă


Descriere
Vestiare KOVOS dulapuri metalice profesionale de haine pentru vestiare cu design industrial contemporan modern - construcție sudată din tablă pliată, de calitate. Vopsit cu pulbere, corpul în gri deschis RAL 7035, ușile în diferite culori lux. Dulap vetiar metalic cu cadrul și structura și cu cutie de depozitare în gri RAL 7035. Suprafață netedă, ușor de curățat, culoare durabilă.
Dulap metalic vestiare pentru haine cu profil de întărire în mijlocul ușii, pentru o mai bună stabilitate. Ramă pentru etichete 80 × 35 mm. Uși cu balamale exterioare, unghi de deschidere 180°. Standard cu fante de aerisire în zona interioară și cea superioară a ușii. Închidere într-un punct, prin broască cilindrică, standard cu două chei.
Interiorul fiecărui compartiment - poliță pentru șepci, bară pentru umerașe și 3 cârlige reglabile pentru haine.
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar cu bancă având picioare cu glisoare din cauciuc
- suprafața de șezut din placă laminată gri cu margini ABS
- înălţimea 370 mm
Vestiare, dulapuri metalice pentru vestiar cu bancă cu 2 uși x 300 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | cu bancă |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | verde RAL6024 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 2 buc. |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 2085 mm |
| lăţime compartiment | 300 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |










