Container stivuibil tip boxcontainer STANDARD Corlette, mobil, LxlxI: 2500 x 1150 x 1800 mm

Descriere
- concepute special pentru transportul și depozitarea internă
- se pot stivui de trei ori
Construcție portantă pliabilă din țevi de oțel cu diametrul 1”, care permite o stivuire de până la trei ori. Cadru inferior pliabil din țeavă pătrată, cu capacitate portantă ridicată, și PAL neted.
Pereți laterali din plasă de sârmă. Construcție din oțel vopsită în albastru RAL5012. Cu patru roți pivotante, din care una cu sistem de blocare.
Prin așezarea boxelor pliate una în alta, puteți economisi până la 75% din spațiul de stocare (care ar fi necesar pentru boxele goale).
- pliabil
- rame laterale cu forme speciale pentru stivuire
- bare plate verticale in spate
- pregătirea pentru montarea arborelui
- cuplaj
- stivuirea ghearelor
- PAL 16 mm
- roti/role pivotante din polipropilenă de 100 mm
- o roată/rolă direcțională (blocare direcție)
- suprafața de încărcare L×l: 2380×1100 mm
- înălțimea umplerii: 1610 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 2500 x 1100 |
| dimensiuni ochiuri | 530 x 260 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| stivuire | 3 buc. |
| capacitate | 600 kg |
| greutate | 104 kg |
| sarcină nominală | 600 kg |
| sarcină nominală poliță | 600 kg |
| 0 | 150 mm |
| adâncime exterioară | 1150 mm |
| înălţimea exterioară | 1800 mm |
| înălţimea platformei | 190 mm |
| lungimea exterioară | 2500 mm |
Video
fără TVA



















