Container cu grilaj metalic și ușă tip boxpalet metalic pliabil demontabil - suprastructură fixare pe europalet, H: 800 mm, palet 1200x800 mm, zincat


Descriere
Rame pliabile pentru paleți tip suprastuctură pereți grilaj metalic de supraînălțare pentru eficientizarea înărcării pe europaleți tip cadru container cu pereți demontabili din grilaj sârmă.
- pliabile și stivuibile
- pentru europaleți din lemn
- construcție sudată din tuburi de oțel, acoperită cu vopsea cu pulbere RAL5010 albastră sau galvanizată
- pereți din plasă 100×100 mm
- montarea rapidă pe un europalet creează mai mult spațiu de stocare
- cadrele permit o stivuire sigură a paleților, fără a fi nevoie să achiziționați rafturi pentru paleți (Livrare fără paleți)
Peretele deschis și articulat pentru o manipulare ușoară a materialului permite accesul la conținutchiar și în stivă.
Accesorii:
Pereți despărțitori tip grilaj - panou grilaj separator de modulare compartimentare tip plasă sârma construcție din tuburi cu plasă de oţel sudată 100 x 100 mm, fixare ușoară - agățare rapidă.
- un perete longitudinal pliabil la jumătate
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiuni paleți | 1200 x 800 mm |
| suprafață superioară | zincat |
| stivuire | 4 buc. |
| greutate | 24,5 kg |
| sarcină nominală | 1000 kg |
| înălțimea cadrului | 800 mm |
| lăţimea exterioară | 800 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |









