Masă de birou în formă de 'L', picioare pătrate, mat, gri închis, dreapta, lățime: 1600 x 1600 mm


Descriere
- construcție simplă și solid
- cadru alb, argintiu mat sau crom
- strat de melamină modern
Masă de birou cu picioare profil patrulater și blat din PAL cu grosimea de 25 mm cu strat dublu de melamină, având margine din plastic pentru protecţie împotriva deteriorărilor mecanice și dinamice. Cadru cu 4 picioare din profil pătrat 50 x 50 mm. Cadrul este vopsit în alb sau argintiu mat. Înălțimea mesei de scris unitare 740 mm, adâncimea 800 mm. Dulapuri, pereți despărțitori pentru mese, containere și alte dotări de birou din această serie găsiți în paginile următoare. Recomandarea noastră: completați mesele de scris cu seturi de cablu (conductă metalică pentru montare pe partea inferioară a blatului) pentru a ascunde în mod discret cablurile computerului și telefonului.
Puteți crea un proiect pentru noul dvs. birou. Singurul lucru de care avem nevoie de la dvs. pentru a vă putea consilia este o schiță dimensională precisă (planul camerei, inclusiv deschideri de uși și ferestre) și consultare reciprocă privind proiectul. Cu cât mai multe informații ne dați, cu atât mai bine putem să proiectăm pentru nevoile dvs.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri închis ![]() |
| culoare cadru / construcție | argintiu mat RAL9006 ![]() |
| formă | `L` - dreapta |
| adâncime | 800 mm |
| adâncime (partea scurtă) | 600 mm |
| înălțime | 740 mm |
| lățime | 1800 mm |
| lățime (partea scurtă) | 1600 mm |





















