Masă de birou în formă de 'L', picioare rotunde, mat, gri deschis, stânga, lățime: 1600 x 1600 mm


Descriere
- construcție simplă și solidă
- cadru alb sau argintiu mat
- strat de melamină modern
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri deschis ![]() |
| culoare cadru / construcție | argintiu mat RAL9006 ![]() |
| formă | `L` - stânga |
| adâncime | 800 mm |
| adâncime (partea scurtă) | 600 mm |
| înălțime | 740 mm |
| lățime | 1800 mm |
| lățime (partea scurtă) | 1600 mm |





















