Masă de birou în formă de 'L', picioare rotunde, lucios, culoare nuc, dreapta, lățime: 1600 x 1600 mm


Descriere
- construcție simplă și solidă
- cadru alb sau argintiu mat
- strat de melamină modern
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | nuc ![]() |
| culoare cadru / construcție | cromat ![]() |
| formă | `L` - dreapta |
| adâncime | 800 mm |
| adâncime (partea scurtă) | 600 mm |
| înălțime | 740 mm |
| lățime | 1800 mm |
| lățime (partea scurtă) | 1600 mm |





















