Ladă E2 alimentară tip navetă din polietilenă 600 x 400 x 200 mm culoare roșie

Descriere
- Lazi din plastic navete culoare RAL 2002 roșu-portocaliu
Lăzi navete din plastic standard E2 și E3 pentru utilizări multiple. Navete lăzi plastic E2 și E3 fabricate din polietilenă de înaltă densitate, sigură din punct de vedere igienic, rezistentă la temperaturi cuprinse între -30°C și +60°C. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
Livrarea în culoarea RAL 2002 roșu-portocaliu.
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | polietilenă |
| culoare | roșu ![]() |
| mânere | deschis |
| capacitate | 500 kg |
| greutate | 2 kg |
| sarcină nominală | 40 kg |
| volum | 40 l |
| înălţimea exterioară | 200 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |




