Cărucior de atelier - cărucior de scule, cap. port. 400 kg, platformă de încărcare cu cadru lemn 1125 x 630 mm, 1 dulap cu poliță, 4 sertare


Descriere
- cadru de bază sudat pe secțiune și tub inovator de oțel, vopsit cu pulbere
- suprafața de încărcare superioară din placaj cu decor, încadrat cu cadru cu înălțime de 80 mm pe 3 laturi
- 2 roți fixe și 2 roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
Echipare a căruciorului:
1x dulap cu sertare din tablă, cu închidere centrală
- sertare pe rulmenți, extractibile în proporție de 80%, cap. de încărcare 25 kg
- 3x sertar cu dim. interioare (lăț. × adânc. × înălț.) 390×535×95 și 1x sertar 390×353×155 mm
1x dulap cu ușă din tablă și două polițe
- dimensiuni interioare dulap (lăț. × adânc. × înălț.) 470×575×575 mm
- cap. de încărcare pe fiecare 30 kg
- ușă blocabilă cu încuietoare cilindrică
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 600 |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| suprafaţa de lucru | 1125 x 630 mm |
| numărl de compartimente | 1 buc. |
| numărul de sertare | 4 buc. |
| sarcină nominală | 400 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălţimea totală | 955 mm |
| lățime | 640 mm |
| lungime | 1220 mm |
fără TVA












