Palet industrial din plastic 1200 x 800 mm, perforat, negru, cu tălpi

Descriere
- paleti plastic fabricati din regranulat de polietilenă (HD-PE-R) de culoare neagră
- paleti din plastic cu margini antialunecare protejează bunurile împotriva alunecării
- paleții goi sunt stivuibili și pot fi depozitați cu economie de spațiu
- variante constructive: cu picioare sau cu tălpi
Paleti din plastic industriali 1200 x 800 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | negru ![]() |
| design | cu tălpi |
| material | HD-PE-R regranulat de polietilenă, PE de înaltă densitate |
| suprafață superioară | perforat |
| capacitate de încărcare statică | 3000 kg |
| capacitatea de încărcare dinamică | 1000 kg |
| capacitatea de încărcare pe raft | 0 kg |
| greutate | 17,3 kg |
| înălțime | 166 mm |
| lățime | 800 mm |
| lungime | 1200 mm |








