BigBox pliabil din polietilenă, cu clapetă de vizitare 1200 x 1000 x 1000 mm, cu tălpi

Descriere
- BigBox pliabil stocare depozitare transport (Bencuri plastic transport) din polietilenă, cu clapetă de vizitare pentru acces mai ușor la conținut
- înălțimea lăzilor de transport pliate este de doar 420 mm
- se desfac și se pliază repede
BigBox pliabil stocare depozitare transport (Bencuri plastic transport) din polietilenă, cu clapetă de vizitare. Container pliabil plastic de stocare și transport din polietilenă cu clapetă de vizitare tip lăzi de transport cu oblon de vizitare sunt adecvate pentru depozitarea și transportul produselor ambalate și așezate liber. Avantajul lor este reducerea volumului în timpul transportului și depozitării lăzilor goale.
Sunt fabricate din polietilenă de înaltă presiune, rezistentă la impact și intemperii.
Capacitatea portantă a lăzilor de transport este de 500 kg, la stivuire până la 3750 kg.
Lăzi mari din polietilenă pliabile de transport manipulare tip container pliabil plastic de stocare depozitare transport livrabile în variantele cu patru picioare, cu tălpi pentru raft pentru paleți, sau cu patru roți pivotante (din care 2 cu frână). Lăzile de depozitare fără roți sunt stivuibile și cu capac. Standard în culoarea gri.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu tălpi |
| culoare | gri ![]() |
| design | placă plină, clapete laterale |
| capacitate | 3750 kg |
| greutate | 58 kg |
| sarcină nominală | 750 kg |
| volum | 900 l |
| Înălțime (pliată) | 420 mm |
| înălțime interioară | 820 mm |
| înălţimea exterioară | 1000 mm |
| lăţimea exterioară | 1000 mm |
| lăţimea interioară | 910 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |
| lungimea interioară | 1110 mm |
















