BigBox din polietilenă cu fante aerisire, vol. 670 L, 1200 x 1000 x 790 mm, cu picioare

Descriere
- Bigbox din polietilenă tip Euro-container (Bencuri plastic transport)
- dimensiuni ISO și EURO pentru optimizarea spațiului de transport sau depozitare
- stivuibile
BigBox din polietilenă tip Euro-container (Bencuri plastic transport) cu sau fără capac blocabil. BigBox din polietilenă tip lăzi mari de transport sunt adecvate pentru depozitarea și transportul produselor ambalate și așezate liber (vrac). Container plastic de stocare depozitare transport din polietilenă oferă avantajul reducerii volumului în timpul transportului, manipulării și depozitării lăzilor goale. Dimensiunile optimizate permit utilizarea la maxim a suprafeței de încărcare a mijloacelor de transport și spațiilor de depozitare. Lăzile de transport sunt fabricate din polietilenă de înaltă presiune, rezistentă la impact și intemperii. Pereții și fundul lăzilor de transport sunt fie închise, fie deschise (cu fante de aerisire). Lăzile de transport se livrează în versiune cu patru picioare, cu tălpi pentru raft pentru paleți, sau cu patru roți pivotante ø 100 mm.
Lăzile de depozitare fără roți sunt stivuibile și cu capac. Standard în culoarea gri.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu picioarele |
| culoare | gri ![]() |
| design | podeaua și pereții perforați |
| capacitate | 3750 kg |
| greutate | 34 kg |
| sarcină nominală | 350 kg |
| volum | 670 l |
| înălțime interioară | 610 mm |
| înălţimea exterioară | 790 mm |
| lăţimea exterioară | 1000 mm |
| lăţimea interioară | 910 mm |
| lungimea exterioară | 1200 mm |
| lungimea interioară | 1110 mm |




