Ladă din plastic tip euro navetă din plastic cu fund și pereți perforați culoare gri 600 x 400 x 150 mm

Descriere
Lazi din plastic. Lazi navete din plastic EURO perforate - recipiente tip ladă plastic cu pereţii şi baza perforate.
- lăzi navete plastic cu pereți și fund perforate tip grilaj permit circulația ușoară a aerului sau evacuarea lichidelor nedorite
- în plus, se poate determina rapid dacă recipientul este gol sau umplut
- sistemul modular permite stivuirea ușoară a recipientelor de dimensiuni diferite
- lăzi perforate de plastic tip navete perforate din plastic fabricate din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor
- întrebuințări multiple, perfect din punct de vedere igienic și ușor de curățat
- livrarea în culoare gri
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | deschis |
| greutate | 1,26 kg |
| înălțime interioară | 135 mm |
| înălţimea exterioară | 150 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea interioară | 370 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |
| lungimea interioară | 570 mm |




