Navetă ladă de plastic tip euro cutie cu capac, gri, 400 x 300 x 285 mm

Descriere
- lăzi din plastic cu capac tip navete din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
- cu capac rezistent prins în balamale
- lăzi navete de plastic stivuibile și cu capacul închis
Navete lăzi din plastic cu capac tip EURO cutii din plastic. EURO Navetă ladă de plastic cu capac și fund neted, ideale pentru utilizarea pe conveioare gravitaționale cu role (transportoare cu role) sau rafturi gravitaționale sau polițe înclinate tip căi cu role. Sistemul modular cu capac permite stivuirea ușoară pentru EURO Navete plastic tip lăzi plastic de dimensiuni diferite. Fabricate din polipropilenă rezistentă la uleiuri, grăsimi și majoritatea acizilor și bazelor. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs.
Livrare în culoarea gri. Capac rabatabil cu două balamale și elemente de fixare simple.
Accesorii:
Preț suplimentar pentru mânerele rabatabile pentru navetele cu capac. Utizabile la recipientele cu capac. Capacitatea portantă maximă per mâner: 10 kg. Mânerele se comandă numai în același timp cu naveta și nu separat.
Lazi plastic 400x300mm naveta cu capac
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | închis |
| greutate | 1,8 kg |
| volum | 26 l |
| înălțime interioară | 247 mm |
| înălţimea exterioară | 285 mm |
| lăţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea interioară | 270 mm |
| lungimea exterioară | 400 mm |
| lungimea interioară | 370 mm |




