Ladă din plastic tip euro navetă din plastic cu pereți plini și cu deschidere pentru mâner de prindere în pereții laterali înguști, gri, 600 x 800 x 220 mm

Descriere
Lăzi tip euro din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
Navete lăzi plastic tip euro cutii din plastic cu pereți plini și orificii pentru prinderea cu mâna pentru stocare depozitare și transport.
Lazi din plastic cu pereți plini pentru stocare depozitare și transport pe palet sau individual.
Sistemul modular permite stivuirea ușoară a recipientelor de dimensiuni diferite. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Pereți închiși cu orificii de prindere pe fețele din partea frontală.
Lazi din plastic tip navete EURO cutii pereți plini 800x600mm.
Baza închis, întărit.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | deschis |
| greutate | 3,86 kg |
| volum | 87,3 l |
| înălțime interioară | 205 mm |
| înălţimea exterioară | 220 mm |
| lăţimea exterioară | 600 mm |
| lăţimea interioară | 560 mm |
| lungimea exterioară | 800 mm |
| lungimea interioară | 760 mm |






