Ladă din plastic tip euro navetă din plastic cu pereți plini, închisă, gri, 600 x 400 x 75 mm

Descriere
Lăzi tip euro din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
Navete lăzi plastic tip euro cutii din plastic cu pereți plini și orificii pentru prinderea cu mâna pentru stocare depozitare și transport.
Lazi din plastic cu pereți plini pentru stocare depozitare și transport pe palet sau individual.
Sistemul modular permite stivuirea ușoară a recipientelor de dimensiuni diferite. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Pereți închiși cu orificii de prindere pe fețele din partea frontală.
Lăzi din plastic tip navete EURO-cutii pereți și bază pline 600x400mm.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | închis |
| greutate | 0,89 kg |
| volum | 14,8 l |
| înălțime interioară | 70 mm |
| înălţimea exterioară | 75 mm |
| lăţimea exterioară | 400 mm |
| lăţimea interioară | 370 mm |
| lungimea exterioară | 600 mm |
| lungimea interioară | 570 mm |






