Naveta euro lada plastic 400 x 300 x 120 mm cu pereți plini, culoare gri

Descriere
Lăzi tip euro din polipropilenă de înaltă calitate, rezistentă la șocuri
Navete lăzi plastic tip euro cutii din plastic cu pereți plini și orificii pentru prinderea cu mâna pentru stocare depozitare și transport.
Lazi din plastic cu pereți plini pentru stocare depozitare și transport pe palet sau individual.
Sistemul modular permite stivuirea ușoară a recipientelor de dimensiuni diferite. Navete versatile din plastic pentru o depozitare optimă și o organizare eficientă a activităților și operațiunilor de asamblare producție precum și a fluxurilor logistice din compania dvs. Pereți închiși cu orificii de prindere pe fețele din partea frontală.
Lazi din plastic tip navete EURO cutii pereți plini 400x300mm.
Baza închis, neted.
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | gri ![]() |
| mânere | închis |
| greutate | 0,86 kg |
| volum | 10,5 l |
| înălțime interioară | 115 mm |
| înălţimea exterioară | 120 mm |
| lăţimea exterioară | 300 mm |
| lăţimea interioară | 270 mm |
| lungimea exterioară | 400 mm |
| lungimea interioară | 370 mm |






