Cărucior industrial transport tip semiremorcă VARIOfit cu 4 pereți plini, platformă de încărcare 1000 x 700 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
- cadru șasiu sudat din profil cornier din oțel, vopsea cu pulbere alabastru RAL5010
- 2 ghidaje de susținere și suport, fără blocare de siguranță
- suprafețe de încărcare din placă MDF cu decor fag
- două roți fixe pe jante din plastic cu rulmenți cu bile
- anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- 4 pereți solizi cu colțuri de stivuire, pereți ferm fixați
- construcție din oțel sudat cu panou pe bază de lemn (MDF)
- înălțime utilă: 290 mm
- poate fi stivuit de 4 ori când este descărcat
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1000 x 700 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1000 x 700 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 52,5 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțime interioară | 290 mm |
| înălțimea de stivuire | 550 mm |
| înălţimea platformei | 285 mm |





