Cărucior industrial punere la dispoziție (deservire) VARIOfit, 3 polițe fixe tip cadru oțel cu 3 navete din material plastic


Descriere
- cadru din oțel sudat din profil cornier și tubular, acoperit cu vopsea cu pulbere
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
design polițe: ramă din cornier, deschisă
- înălțimea marginii: 22 mm
- cu trei lăzi din PE gri, lung. x lăț. x înălț.: 600x400x220 mm
- înălțimea de încărcare: 220 / 670 / 1165 mm
- înălțime: 230 / 275 mm (fără lăzi: 425 / 470 mm)
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 610 x 410 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| sarcină nominală | 200 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 1385 mm |
| lăţimea exterioară | 455 mm |
| lungimea exterioară | 815 mm |












