Cărucior industrial punere la dispoziție (deservire) VARIOfit, 3 polițe îfixe din placaj lemn


Descriere
- cadru din oțel sudat din profil cornier și tubular, acoperit cu vopsea cu pulbere
- două roți fixe și două roți pivotante, pe jante din plastic cu rulmenți cu bile, anvelope tip bandaj din cauciuc termoplastic gri care nu lasă urme
- roți pivotante cu frână centralizată EasySTOP și protecție pentru picioare VARIOfit®
design polițe: ramă din cornier cu placa MDF cu decor din fag
- înălțimea marginii: 10 mm
- înălțimea de încărcare: 230 / 680 / 1175 mm
- înălțime: 425 / 470 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| culoare | albastru RAL5010 / suprafață de încarcare decor fag ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 610 x 410 mm |
| numărul de etaje | 3 buc. |
| sarcină nominală | 200 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 50 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 1185 mm |
| lăţimea exterioară | 455 mm |
| lungimea exterioară | 815 mm |














