Cărucior metalic platformă pentru transport plăci VARIOfit, 1680 x 880 mm, pe o parte


Descriere
Cărucior metalic platformă, VARIOfit - pentru transportul plăcilor și decupajelor foarte mari și grele. Construcție foarte robustă din oțel, vopsea cu pulbere, culoare albastru RAL5010. Suprafețe de așezare și de rezemare cu profile din cauciuc pentru protejarea mărfurilor transportate. Două roți pivotante, cu diametrul ø 200 mm, u protectie pentru picioare si cu frana centrala EasySTOP, care este controlata in lateral si in fata. Două roți fixe.
Dimensiuni/alti Parametri
| suprafața de încărcare (L x l) | 1680 x 880 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 77 kg |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| adâncimea suprafeței de încărcare | 430 mm |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălțimea cadrului | 1300 mm |
| înălţimea totală | 1700 mm |



