Cărucior tip platformă cu încărcare verticală pentru transport plăci, panouri VARIOfit (fără mâner), 1600 x 800 mm, cap. port. 500 kg


Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 1600 x 800 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 1600 x 800 mm |
| numărul de etaje | 1 buc. |
| greutate | 47,5 kg |
| sarcină nominală | 500 kg |
| diametrul roții | 200 mm |
| înălţimea platformei | 308 mm |
| lăţimea totală | 800 mm |
| lungimea exterioară | 1707 mm |









