Liză VARIOfit cap. port. 250 kg tip cărucior metalic cu lopată 320 x 250 mm si suport sprijin asezare orizontala, anvelopă pneumatică


Descriere
- construcție ușoară, sudată, din oțel
- platformă din tablă de oțel
- vopsea pulbere, protecție permanentă a suprafeței, rezistent la impact și zgârieturi
- mânerele ergonomice cu protecția mânerului previn rănirea
- cu bare transversale curbate
- patinele din plastic se pot înlocui și sunt montate direct pe bare
- roți 260x85 mm
- anvelope pneumatice pe jantă de oțel cu rulmenți cu bile și capac din plastic
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| platformă lăț.×adâ. | 320 × 250 mm |
| roți | anvelopă pneumatică |
| greutate | 16,5 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| înălțime | 1310 mm |
| lățime | 550 mm |















