Roata pivotanta de transport cu dispozitiv de blocare si roata din plastic, diametru Ø 125 mm, cap. port. 550 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulemnt și carcasă din piese din oțel sudate, toate galvanizate. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă cu frână dublă |
| dimensiune placă | 138 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105x75 / 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | poliamidă |
| sarcină nominală | 550 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 170 mm |
| lăţimea roții | 45 mm |



