Roată pivotantă transport, roată din plastic, diametru Ø 100 mm, cap. port. 400 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulemnt și carcasă din piese din oțel sudate, toate galvanizate. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată pivotantă |
| dimensiune placă | 138 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105x75 / 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | poliamidă |
| sarcină nominală | 400 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 145 mm |
| lăţimea roții | 37 mm |



