Roată fixă cu furcă, roată din plastic, diametru Ø 85 mm, cap. port. 1200 kg

Descriere
Roată din plastic solid alb cu rulemnt și carcasă din piese din oțel sudate, toate galvanizate. Sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță. Roți din plastic solid, alb, cu rulmenți. Roți pivotante cu frână dublă, care blochează atât roata, cât și inelul rotativ, cu coroană cu bile în capul rotativ.
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 190 x 75 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 150 x 135 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | poliamidă |
| sarcină nominală | 1200 kg |
| diametrul găurii | 16 mm |
| diametrul roții | 85 mm |
| înălțime | 125 mm |
| lăţimea roții | 85 mm |



