Roată fixă cu furcă, bandaj din material plastic albastru, diametru Ø 125 mm, cap. port. 300 kg

Descriere
- carcasă (furcă) din tablă de oțel presată, galvanizată
- sistem de prindere tip placă cu fixarea în flanșă prin șurub și piuliță
- jantă poliamidă cu rulmenți
- bandaje din material elastic albastru, care nu lasă urme, cu capacitate portantă ridicată
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 138 x 109 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105x75 / 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| sarcină nominală | 300 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălțime | 166 mm |
| lăţimea roții | 50 mm |



