Roată fixă cu furcă, bandaj din cauciuc gri, diametru Ø 100 mm, cap. port. 70 kg

Descriere
- carcasă (furcă) din tablă de oțel presată, fixare galvanizată în flanșă prin șurub și piuliță
- jantă din oțel galvanizat cu rulmenți
- suprafeţe de rulare din cauciuc gri care nu lasă urme
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 104 x 80 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 84x64 / 76x56 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | cauciuc gri |
| sarcină nominală | 70 kg |
| diametrul găurii | 9 mm |
| diametrul roții | 100 mm |
| înălțime | 128 mm |
| lăţimea roții | 30 mm |



