Roată fixă cu furcă cu plăcuță de montare, cauciuc, diametru Ø 160 mm, cap. port. 135 kg

Descriere
- carcasă (furcă) din tablă de oțel presată, fixare galvanizată în flanșă prin șurub și piuliță
- jantă din oțel galvanizat
- suprafeţe de rulare din cauciuc negru care nu murdărește podeaua
Dimensiuni/alti Parametri
| design | roată cu furcă fixă |
| dimensiune placă | 135 x 110 mm |
| distanța dintre găurile pentru șuruburi | 105x75 / 80 mm |
| fixare | cu placă de fixare |
| roată - suprafață de contact | cauciuc negru |
| sarcină nominală | 135 kg |
| diametrul găurii | 11 mm |
| diametrul roții | 160 mm |
| înălțime | 195 mm |
| lăţimea roții | 40 mm |



