Raft în consolă ATLAS cu aceeași lungime a consolei, pe ambele părți, lungime 5400 mm, 5 picioare stativ, 6 câmpuri de depozitare


Descriere
Alegeti dintre numeroasele modele de rafturi metalice cantilever pentru depozitarea pe orizontala a produselor lungi prin pozitionarea lor pe consolele rafturilor sau dintre rafturile metalice cu posibilitatea de depozitare a produselor lungi pe verticala prezentate de catre Emporo in magazinul sau online.
Raft în consolă cantilever pentru depozitarea orizontală a profilurilor, țevilor şi a materialelor în formă de bare.
- construcția raftului în consolă cantilever constă din suporturi cu console sudate, materiale de fixare și de legătură
- consolele sunt prevăzute cu capete anti-rostogolire
- construcția este vopsită în albastru RAL5010
- montare ușoară a raftului, este posibilă și o ancorare suplimentară
La cerere, putem furniza și rafturi cu o distanță de 1330 mm.
Versiune cu console de lungime identică - adâncimea (pe o parte) 500 mm
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | ambele părți |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| design | isoscel |
| număr de picioare | 5 buc. |
| numărul de etaje | 6 buc. |
| Capacitatea de încărcare 1 suport de profil pe o parte | 1000 kg |
| sarcină nominală | 10000 kg |
| sarcină nominală braț | 200 kg |
| adâncimea totală | 1150 mm |
| distanța dintre picioare | 1350 mm |
| înălţimea totală | 2000 mm |
| lungime grinzi de sprijin | 520 mm |
| lungimea totală | 5455 mm |








