Raft metalic arhivă COMPACT pe ambele părți 7 polițe Hxl 2200 x 750 mm zincat raft de bază


Descriere
Rafturile metalice de arhiva oferă o soluție profesională și economică, cu o utilizare maximă a spațiului în fiecare arhivă.
- optimizat spațial pentru bibliorafturi
- montaj simplu fără îmbinări cu șuruburi
Raft arhiva metalic profesional cu polițe potrivit dimentionate pentru arhivarea depozitarea pastrarea bibliorafturilor, documentelor ce se distinge prin rezistența și stabilitatea sa.
- stâlpi cu tălpi (picioare raft cu tălpi) care se pot ancora de podea
- polițe reglabile pe înălțime la intervale de 25 mm
- raftul este furnizat cu rafturi de acoperire
Sistemul format din raftul de bază și rafturile adiționale alăturate de extindere permite realizarea de șiruri nelimitate de rafturi stabile.
- polițele au opritor de mijloc, cu excepția raftului superior de acoperire
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | ambele părți |
| design raft | raft de bază |
| suprafață superioară | zincat |
| număr polițe | 7 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 490 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 100 kg |
| adâncimea poliței | 600 mm |
| înălţimea totală | 2200 mm |
| lăţimea poliței | 750 mm |
fără TVA












