Raft metalic arhivă COMPACT, pe ambele părți, 6 polițe, Hxl: 1850 x 1000 mm, zincat, raft adițional alăturat


Descriere
Rafturile metalice de arhiva oferă o soluție profesională și economică, cu o utilizare maximă a spațiului în fiecare arhivă.
- optimizat spațial pentru bibliorafturi
- montaj simplu fără îmbinări cu șuruburi
Raft arhiva metalic profesional cu polițe potrivit dimentionate pentru arhivarea depozitarea pastrarea bibliorafturilor, documentelor ce se distinge prin rezistența și stabilitatea sa.
- stâlpi cu tălpi (picioare raft cu tălpi) care se pot ancora de podea
- polițe reglabile pe înălțime la intervale de 25 mm
- raftul este furnizat cu rafturi de acoperire
Sistemul format din raftul de bază și rafturile adiționale alăturate de extindere permite realizarea de șiruri nelimitate de rafturi stabile.
- polițele au opritor de mijloc, cu excepția raftului superior de acoperire
Dimensiuni/alti Parametri
| acces | ambele părți |
| design raft | raft adițional alăturat |
| suprafață superioară | zincat |
| număr polițe | 6 buc. |
| sarcina nominală a câmpului raftului | 420 kg |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 70 kg |
| adâncimea poliței | 600 mm |
| înălţimea totală | 1850 mm |
| lăţimea poliței | 1000 mm |
fără TVA












