Avizier 'Classique' pentru spațiu interior, 1050 x 2200 mm, 30xA4, perete dorsal magnetic, corp din aluminiu eloxat

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă glisantă |
| culoare | argintiu ![]() |
| format | 30 x A4 |
| suprafață superioară | alb, magnetic |
| greutate | 116 kg |
| adâncime | 60 mm |
| înălțime | 1050 mm |
| lățime | 2200 mm |




