Avizier 'Classique' pentru spații interioare, 1050 x 1800 mm, 24xA4, perete dorsal magnetic, corp din aluminiu eloxat

Descriere
Dimensiuni/alti Parametri
| configurația ușii | ușă glisantă |
| culoare | argintiu ![]() |
| format | 24 x A4 |
| suprafață superioară | alb, magnetic |
| greutate | 90 kg |
| adâncime | 60 mm |
| înălțime | 1050 mm |
| lățime | 1800 mm |




