Scaun de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie SENIOR cu suport picioare, înlocuitor de piele - gri


Descriere
Scaune de lucru producție industrială sunt concepute pentru a oferi susținere adecvată pentru spate, gât și picioare pe durata desfasurarii activitatilor profesionale. Scaunele de lucru sunt reglabile pe înălțime și unghiuri pentru a se potrivi perfect nevoilor fiecărui utilizator.
Scaune de lucru SENIOR profesionale ergonomice cu șezut ajustabil pe înălțime și spătar mare.
- scaun de lucru SENIOR reglabil pe înălțime, cu amortizor pneumatic cu protecție anti-praf din plastic
- scaune de lucru cu suport stabil tip stea cu 5 brațe, cu suport tip inel pentru picioare și glisoare (fără roți/role)
Scaune de lucru SENIOR tapițate cu piele artificială de înaltă calitate, din poliester 100% cu strat de PVC, 460 g/m2, ușor de spălat, robust și rezistent la frecare.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu glisoare |
| cadru materialul | plastic negru |
| cotiere | nu |
| culoare | gri ![]() |
| material husă | imitație de piele |
| suport pentru picioare | da |
| sarcină nominală | 130 kg |
| diametru cadru | 645 mm |
| diametru suport picioare | 430 mm |
| înălțimea max. șezut | 805 mm |
| înălțimea min. șezut | 555 mm |
| lățime șezut | 440 mm |













