Taburet șa de lucru atelier ergonomic rotativ tip șa pentru industrie, neagră, cu role dure

Descriere
Taburet de lucru tip șa ergonomice rotative pentru spațiile administrative/tehnice din producție și laboratoare tehnice - mobilier industrial - echipament pentru atelier. Mecanism de reglare a înălțimii și a înclinării scaunului. Scaunul din poliuretan de înaltă calitate, rezistent la praf, substanțe chimice, uleiuri și solvenți, nu absoarbe apă, este ușor de îngrijit și poate fi dezinfectat.
Scaunul ergonomic în formă de șa ridică pelvisul în mod natural și aduce coloana vertebrală în forma corectă de S.
Foarte confortabil, asigură un spațiu optim pentru picioare.
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | oțel, cromat |
| culoare | negru ![]() |
| material husă | poliuretan |
| suport pentru picioare | nu |
| înălțimea max. șezut | 560 mm |
| înălțimea min. șezut | 440 mm |
| lățime șezut | 420 mm |
fără TVA








