Cărucior șasiu transport navete, lăzi, VARIOfit, pentru recipiente EURO, cu mâner, platformă de încărcare deschisă, 615 x 415 mm, cap. port. 250 kg


Descriere
Cărucioare metalice și de plastic sau polipropilenă tip șasiu pentru transportul stivuit al lazilor din plastic sau navetelor de plastic.
- cărucioare pentru transportul stivuit al lăzilor (navetelor) din plastic tip șasiu cu mâner pentru manipularea lăzilor Euro 600 x 400 mm
- cărucioare navete tip șasiu cu mâner și structură din oțel cornier protejată durabil la suprafață, rezistentă la impact și la zgâriere, acoperită cu vopsea pulbere
- roți din cauciuc gri care nu lasă urme, cu rulmenți cu bile
- cu mâner din țeavă de oțel care se poate demonta
Dimensiuni/alti Parametri
| construcție - material | oțel vopsit |
| culoare | albastru RAL5010 ![]() |
| dimensiunea cărucioarelor Dimensiunea bazei în MM pentru o comparație rapidă | 600 x 400 |
| suprafața de încărcare (L x l) | 615 x 415 mm |
| type suprafața de încărcare | cadru deschis |
| greutate | 11 kg |
| sarcină nominală | 250 kg |
| diametrul roții | 125 mm |
| înălţimea totală | 875 mm |
| lăţimea totală | 420 mm |
| lungimea totală | 890 mm |






